(0312) 354 96 63
alpan@alpanelektrik.com
HAKKIMIZDA

1960 yılında Mahmut Necati SARIGÜNEY tarafından kurulan firmamız, günümüzde ALPAN ELEKTRİK İNŞ. TAAH. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız etik mühendislik anlayışı içinde teknik çözümlerinden taviz vermeden iş yapmayı kendisine temel ilke edinmiştir.

Firmamız, gelişen dünya koşullarında ilerleyen teknolojiye entegre olmuş ve sürekli kendini yenilemiştir. Günümüz piyasa koşullarındaki rekabet ortamı içinde ürettiğimiz çözümlerdeki amaç önceliği; işverenin istediği hizmeti en yüksek kalitede, en uygun fiyata ve firma ilkelerinden ödün vermeden vermektir.

Bu temel ilkeler doğrultusunda gerek mağazamızdan yapılan malzeme satışları, gerekse taahhüdümüz altında tamamlanan işler bir sonraki iş için en güçlü referanslarımız olmuştur. İşveren ve işçi ilişkilerindeki açıklık ve dürüstlüğü öncelikli ilke edinen firmamız, bu tercihin işin kalitesine olumlu olarak yansımasına ve firmamızın sektör içindeki saygnlığının da en önemli unsuru olmuştur.


2000 yılında Pano imalatı konusunda başlayan çalışmalarımız neticesinde uluslararası bir marka olan MOELLER firmasından X-ENERGY Pano ve Tablo montajlama lisansı alan ilk firma olduk. Ankara Sheraton Hotel Ek kongre merkez binasında bu ürünleri kullanarak dünyadaki ilk siparişi veren firma olma ünvanını da kazandık.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2023 Alpan Elektrik